Nowy wymiar biwakowania

Marzysz o spędzeniu kilku wolnych dni pod namiotem, ale chcesz uniknąć dźwigania ciężkiego sprzętu? Chciałbyś biwakować, ale jednocześnie przechodzą Cię dreszcze na myśl o godzinach spędzonych na walce ze stelażem, którego nie umiesz złożyć?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Piłka nożna w bańkach dmuchanych to przełom w dziedzinie szybkiego biwakowania. Na podstawie wnikliwych obserwacji oraz dzięki wielomiesięcznym testom udało nam się opracować technologie, która sprawi, że odkryjesz zupełnie nowy wymiar wypoczynku…

Jestem pewien, ze podobnie jak każdy z nas cenisz sobie komfort i wygodę biwakowania, ale jednocześnie chciałbyś obcować z naturą (w końcu po to jedzie się pod namiot, nieprawdaż?).

 Dotychczas spełnienie obu tych oczekiwań było niemal niemożliwe- z jednej strony napotykałeś producentów oferujących wyłącznie namioty wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które niemal rozbijały się same. Posiadały wszystko to, czego potrzebowałeś, żeby czuć się jak w domu…

Niestety takie namioty nie są pozbawione wad- często przez nadmiar technologii zapominałeś, ze rzeczywiście wyjechałeś na biwak i cała radość z wakacji gdzieś niepostrzeżenie umykała.

Chcąc poczuć prawdziwą bliskość natury musiałeś zdecydować się na wybór drugiej grupy producentów, którzy oferują prawdziwie „spartańskie” namioty, dzięki którym odkrywasz co tak naprawdę oznacza wyjazd pod namiot. Jesteś wreszcie szczęśliwy… do momentu aż okazuje się, ze rozbicie namiotu nie jest takie proste, jak mogłoby to się wydawać. Dwoisz się i troisz, żeby tylko stał on w miarę prosto, a kiedy wreszcie udaje Ci się wbić ostatnie śledzie, jesteś wyczerpany do cna i masz dość biwakowania na najbliższy rok…

Właśnie w celu uniknięcia takich kompromisów powstały nadmuchiwane domki. Wiemy, jak ważny dla Ciebie jest nie tylko komfort wypoczynku, ale też zachowanie podstawowych założeń biwakowania, dlatego opracowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie.

Od dzisiaj nie musisz juz decydować się na kompromisy- dzięki nam możesz Cieszyc się wszystkimi wygodami, jakich dostarczają nowoczesne baryłki wodne przy jednoczesnym zachowaniu kontaktu z naturą, która jest dosłownie na wyciągnięcie Twojej ręki. Nasze namioty są ultra lekkie, więc możesz dotrzeć z nimi praktycznie wszędzie.  Co więcej, dzięki prostej i jednocześnie wytrzymałej konstrukcji, rozbijesz je w kilka chwil bez potrzeby godzinnych zmagań ze stelażem. Najcenniejsze w naszych produktach jednak jest to, ze zapewniają one doświadczenia nieznane dotąd większości biwakowiczów- dzięki nim możesz podziwiać krajobraz bez potrzeby wychodzenia ze środka!

Odwiedź nas już dziś i odkryj nowy wymiar wypoczynku, jakiego jeszcze nie doświadczyłeś!

Opublikowano w Inspiracje

Opublikowano w 06/12/2016 13:32:25
Twój komentarz został wysłany. Dziękujemy!
Dodaj komentarz
Imię:*
Email:*
Wiadomość*
  Captcha
  Dodaj komentarz