NASZA WIZJA

LAKINI spełnia marzenia, pragnienia i jest towarzyszem w wielu radosnych chwilach. Oferujemy obuwie i dodatki odzwierciedlające najnowsze trendy w modzie. Nasz zespół to ludzie kochający modę, a praca jest przepełniona pasją i zaangażowaniem. Lubimy wyzwania, dlatego oferowane przez nas usługi to więcej niż tradycyjna sprzedaż. Szybki kontakt, profesjonalne podejście do klienta, uczciwość, sprawnie przeprowadzone reklamacje i wymiany. Nie boimy się pracy, rozwijamy się dla Was i razem z Wami!

 

PRODUKTY LAKINI

LAKINI sprzedaje kolekcje zgodnie z aktualnie obowiązującymi trendami w modzie.

Produkty wybieramy z myślą o Was! Naszą inspiracją są ulice pełne unikalnej mody, pokazy u zagranicznych projektantów, światowe magazyny o trendach oraz największe domy mody!

Aby stale zapewniać nowości i pozytywne emocje błyskawicznie reagujemy na pojawiające się tendencje na rynku mody.

Wszystkie produkty są starannie wyselekcjonowane, szczegółowo opisane i zaakceptowane przez zespół LAKINI. Każda z Was ma pewność niezawodnej i kompleksowej obsługi. W szczególności dbamy o Wasze zadowolenie z produktów – gwarantujemy najwyższą jakość! 

Oferujemy również szereg akcesoriów, które będą dopełnieniem każdej stylizacji.

 

KLIENTKI LAKINI

Młode, piękne i ambitne!

Wspólnie podążacie w poszukiwaniu największych trendów.

Jesteście niezależne, pełne pasji do mody i piękna.

Świadome swoich atutów i niezwykłej kobiecości.

Wszystkie kochacie perfekcyjny wygląd, nietuzinkowe stylizacje, niekończące się zakupy, szalone podróże i wieczorne plotki z przyjaciółmi.

 

KOMUNIKACJA

Komunikujemy się z Wami za pośrednictwem strony przez którą dostarczamy najważniejsze trendy i podpowiadamy co, gdzie i jak nosić. Znajdziecie nas również w mediach społecznościowych. Codziennie na Facebooku przekazujemy najnowsze informacje, a na Instagramie znajdziecie ogromną dawkę inspiracji i proponowanych przez nas stylizacji. Jesteśmy tam specjalnie dla Was!

Znajdziecie u nas stałe wyprzedaże, sezonowe obniżki i nowości, ciekawostki i kluczowe trendy. Z myślą o Was ogłaszamy konkursy i rozdajemy stylowe dodatki dla każdej z Was!

Jeśli chcesz dowiedzieć się o najnowszych ofertach MONASHE zapisz się do Naszego NEWSLETTERA, dołącz do nas NA FACEBOOKU i obserwuj nasz stylowy INSTAGRAM!