Wszystkie artykułu zakupione w naszym sklepie podlegają zwrotowi lub wymianie do 30 dni, od otrzymania paczki.

Zwracany towar odeślij w stanie nienaruszonym i nie noszącym śladów używania. Prosimy odsyłać towar dobrze zapakowany (w sztywnym pudełku), w środku paczki umieść formularz zwrotu dostępny poniżej-należy go wydrukować, wypełnić oraz dołączyć do niego e-fakturę otrzymaną wraz z mailem potwierdzającym wpłatę. Zwrócimy na konto podane w formularzu kwotę odpowiadającą wartości odesłanych towarów.
Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub dokonania wymiany towaru, który wykazuje jakiekolwiek ślady użytkowania przekraczającego podstawowe zapoznanie z produktem jak np. poplamienie, ślady makijażu, mechaniczne uszkodzenie, wszelkich środków zapachowych (perfumy, dezodoranty, środki piorące itp.).

W razie wymiany towaru na inny prosimy o postępowanie jak przy zwrocie towaru, a po otrzymaniu od nas zwróconych pieniędzy można zamawiać następne produkty.

Pamiętaj o dopłacie za koszt nadania wymienianego/zwracanego towaru

Jeżeli nie trafiłaś z rozmiarem, postaramy się wymienić go na odpowiedni, o ile nasze stany magazynowe będą na to pozwalały.

Do odpowiedzialności sprzedawcy za wady towaru oraz uprawnień konsumenta z tego tytułu stosuje się ustawę o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) W przypadku niezgodności towaru z umową reklamację należy zgłosić na adres podany na stronie internetowej.

Wzór formularza odstąpienia od umowy: Pobierz formularz zwrotu

Adres do zwrotów:

LAKINI Klaudia Giza

Ul. Nowy Świat 126

32-061 Rybna